دفتر وکالت و مجموعه حقوقی ما با تجربه فراوان در زمینه انواع مشاوره حقوقی رایگان و قبول دعاوی متعدد می تواند راهنمای خوبی برای دعاوی و اختلافات حقوقی شما باشد .

سعی بر آن داشته تا خدمات کم هزینه ای را برای متقاضیان فراهم آوریم یکی از خدمات ارزنده و موثر مجموعه حقوقی ما ارائه مشاوره حقوقی رایگان است .

مشاوره حقوقی رایگان

ما با مشاوره حقوقی رایگان توانستیم بسیاری از افراد آسیب دیده را حمایت نمایید می دانیم یکی از عوامل اصلی در عدم اراده برای احقاق حق ناتوانی مالی است .

متاسفانه افرادی که از لحاظ مالی وضعیت مناسبی نداشتند و یا با ورشکستگی روبرو شده اند به علت عدم بهره مندی از خدمات حقوقی وکلای دادگستری متحمل زیان های جبران ناپذیری شده‌اند در صورتی که مشاوره حقوقی به صورت رایگان برای افراد نیازمند می تواند گام موثری در جهت احقاق حقوق این افراد باشد .

همان طور که می دانیم رابطه مستقیمی بین ثروت افراد و موفقیت آنها در دادگاه نیست به دیگر سخن محاکم دادگستری با این هدف تشکیل شده‌اند که در مقابل زورگویی افراد قانون گریز و مستبد را بگیرند پس در این راه سوءاستفاده از وضعیت مالی به هیچ عنوان مورد پذیرش نبوده و مردود است .

مشاوره حقوقی رایگان

 آنچه باید بیش از هر چیز مورد توجه قرار گیرد دقت نظر به این امر بوده که ارائه خدمات مشاوره حقوقی رایگان می بایست به ترتیبی صورت گیرد که افراد نیازمند به راحتی از این خدمت ارزشمند بهره مند شوند چراکه تعیین مسیر صحیح طرح دادخواست و یا دفاع مناسب می‌تواند اجرای عدالت و احقاق حق را تضمین نماید .

دفتر حقوقی مجموعه وکلای پایه یک دادگستری از ابتدای فعالیت در زمینه حقوقی سعی نموده ایم اجرای عدالت را بر حقوق مالی ترجیح داده و اولویت را احقاق حق قراردهیم چه بسا موکلین بسیاری که از طریق مشاوره حقوقی رایگان با ما در ارتباط بوده اند و بعد از اخذ موفقیت و وصول مطالبات مالی خود توانسته اند با اعطای وکالت از حمایت قانونی و قضایی مجموعه وکیل نادری بهره مند گردند  .

روش های دریافت مشاوره

دریافت مشاوره از طریق تماس تلفنی میسر بوده و تمامی افراد می توانند طی تماس با دفتر وکالت مشکلات و معضلات حقوقی را مطرح و راهکار قانونی آن را دریافت نماید باید توجه داشت در مواردی مشاوره حقوقی رایگان صورت می گیرد که عدم بضاعت مالی فرد محرز و مشخص باشد .

برخی از افراد به علت مشاوره حقوقی رایگان با تمامی دفاتر حقوقی تماس برقرار می نمایند و گاهی نیز ممکن است یک فرد در طول روز چندین مرتبه طی تماس سوال مشابه ای را از مشاور بپرسد باید توجه داشت اخذ مشاوره حقوقی از افراد مختلف باعث ایجاد ابهام بیشتر برای فرد خواهد شد .

توصیه می شود هرگز به صرف این امر که مشاوره رایگان در اختیار شما قرار گرفته است به دفعات از افراد مختلف مشاوره دریافت نمایید ، علم حقوق مانند دریای وسیع از اطلاعات است که البته سلیقه و نحوه عملکرد وکلا نیز با یکدیگر متفاوت می باشد و بهتر است در ابتدا اطلاعات کلی نسبت به موضوع کسب نمایید و سپس با مشورت با افراد دیگر مشاور حقوقی خود را انتخاب نمایید که مهمترین اصل مشاوره حقوقی آنست که ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری باشد .

بعد از انتخاب مشاور حقوقی می بایست اعتماد کامل را به ایشان داشته باشیم و راهکار مشاور را در جهت دفاع از خود در پرونده بکار گیریم بدیهی است حساسیت صرفاً نسبت به انتخاب مشاور ضروری بوده و پس از انتخاب مشاور حقوقی نظر ایشان و راهکار ارائه شده را میتوان اجرا نمود .

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]