مشاوره حقوقی آنلاین غیر حضوری و اینترنتی : بسیاری از دعاوی حقوقی نیازمند بررسی اسناد و مدارک و همچنین دلایل موضوع ادعا می باشد .
در این صورت مشاوره حقوقی الزاما می بایست به صورت حضوری صورت پذیرد و مدارک و مستندات مربوطه از طریق بررسی وکیل مورد ارزیابی قرار گرفته و سپس راهکار قانونی ارائه شود .

مشاوره حقوقی آنلاین

همانطور که میدانیم به علت بعد مسافت و ترافیک در تهران و شهرهای دیگر امکان برقراری ارتباط حضوری در مواردی بسیار دشوار و یا غیر ممکن است و اخیراً با توجه به همه گیری و شیوع بیماری ها از جمله بیماری کرونا بهتر آن است که مشاوره به صورت غیر حضوری صورت گیرد .

مشاوره حقوقی آنلاین , اینترنتی و غیر حضوری

مجموعه حقوقی دفتر وکالت ما سعی بر آن داشته با بهره مندی از امکانات موجود و ظرفیت های اینترنتی اقدام به ارائه مشاوره حقوقی غیر حضوری آنلاین نموده و ازین طریق با موکلین و متقاضیان اخذ راهنمایی و مشاوره حقوقی در ارتباط باشد .

روند مشاوره غیر حضوری از این طریق بوده که متقاضی ابتدا درخواست خود مبنی بر موضوع مشاوره و دلایل خود را بصورت تلفنی و یا از طریق واتس آپ بیان می نماید که پس از اعلام موضوع امکان برقراری تماس آنلاین میسر میگردد .

مشاوره حقوقی اینترنتی

یکی دیگر از فواید مشاوره حقوقی اینترنتی – آنلاین امکان بر قراری تماس تصویری است که در صورت هماهنگی می‌تواند به صورت تصویری از طریق پیام رسان های موجود از خدمات مشاوره حقوقی بهره مند گردید .

لازم به ذکر است در مواردی نیز ممکن است نیاز به برقراری تماس تصویری فیمابین نبوده لیکن صرفاً اسناد و مدارک موضوع دعا از طریق پست الکترونیکی و یا پیام رسان موجود مانند واتس آپ برای وکیل ارسال می گردد .

یکی از راه های ارتباطی با وکیل متخصص و دریافت مشاوره حقوقی آنلاین ارسال پیام از طریق واتساپ سایت حقوقی وکیل نادری است ، که البته زیرساخت‌های لازم و ضروری این امکان مهیا شده است .

مشاوره حقوقی غیر حضوری

لینک مربوط به ارسال پیام از طریق واتس آپ در پایین صفحه سایت موجود بود و با کلیک بر روی آن وارد برنامه مربوطه می شوید و سوال خود را مطرح می نمایید و باید توجه داشت پس بررسی مدارک و ارائه مشاوره غیر حضوری از این طریق به علت زمانبر بودن و بررسی تخصصی و دقت نظر نیازمند پرداخت هزینه مشاوره حقوقی می باشد .

با توجه به این امر که روند الکترونیکی شدن رسیدگی قضایی هم به سرعت در حال تکمیل شدن می باشد و علم نیز در استفاده از فضای مجازی بسیار به سرعت در حال پیشرفت است برقراری ارتباط در فضای مجازی و استفاده از ظرفیت های موجود بسیار ارزشمند بوده و محتمل است در سالهای آتی بسیاری از مشاغل از جمله وکالت دادگستری نیز بیشتر اقدامات خود را با استفاده از اینترنت به انجام برساند .

[تعداد: 2   میانگین: 3/5]